SKANER Cyberdefence24. Prezes Exatel S.A.: Wspólnie z PGZ chcemy wzmocnić polską obecność na rynku cyberbezpieczeństwa w obszarze obronności

Środa, 20 Września 2017, 14:30

Podczas XXVII Forum Ekonomicznego w Krynicy przedstawiciele świata polityki i biznesu dyskutowali o sprawach kluczowych  dla bezpieczeństwa i gospodarki Polski. Duża część rozmów dotyczyła kwestia cyberbezpieczeństwa i ochrony danych. Jednym z tematów było powołanie nowej spółki QBiTT, której zadaniem będzie dostarczenie rozwiązań z obszaru cyberbezpieczeństwa dla sektora zbrojeniowego. Na ten temat wypowiedział się dla specjalnego wydania programu SkanerCyberDefence24.pl prezes Exatela Nikodem-Bończa Tomaszewski.

Spółka będzie wehikułem, który będzie realizował projekty w tym obszarze. Liczmy nie tylko na jej szybki rozwój w najbliższych latach, ale również na to, że wzmocni nasz potencjał obronny, ale również potencjał naszego przemysłu zbrojeniowego.

Nikodem Bończa-Tomaszewski Prezes Exatel S.ADziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz

1 komentarz

ZwinnaFretka Czwartek, 21 Września 2017, 14:56
"Wiem, ale nie powiem" i "programiści zatrudnieni w tej spółce nie będą mogli o tym mówić nikomu - chyba, że prokuratorowi za kilka lat"

To wnioski z wywiadu ;)