CEO Huawei Polska: Chiński gigant chce wdrożyć 5G w Polsce

19 grudnia 2018, 13:43

O strategicznych planach Huawei w Polsce, inwestycjach w 5G, podejściu do cyberbezpieczeństwa oraz kontrowersjach związanych z blokowaniem Huawei mówią dla CyberDefence24.pl CEO Huawei Polska Tonny Bao oraz dyrektor ds. komunikacji na region Europy Środkowej i Północnej Austin Zhang Yan.

Polska uważana jest za jedno z 20 najważniejszych dla naszej firmy państw

Tonny Bao - CEO Huawei

Mechanizm bezpieczeństwa Huawei opiera się na następujących zasadach: nie zakładaj niczego, nie wierz nikomu, sprawdzaj wszystko

Austin Zhang Yan - dyrektor ds. komunikacji na region Europy Środkowej i Północnej

Strategia Huawei zakłada, że cyberbezpieczeństwo nigdy nie będzie mniej istotne od interesu biznesowego

Austin Zhang Yan - dyrektor ds. komunikacji na region Europy Środkowej i Północnej
KomentarzeLiczba komentarzy: 35
an.na
wtorek, 25 grudnia 2018, 00:10

"Wybierajmy te firmy co dają Polakom pracę" większej bredni nie czytałem od lat, to poziom gimbazy na podstawie trzech klas szkółki parafialnej. Niewolnik był będzie zawsze niewolnikiem jeśli nie myśli kategorią wolności. Tanie mięso psy jedzą o mentalności j.w. Nie wyobrażam sobie sytuacji gdy nasza wolność, nasze bezpieczeństwo zależy od chińskich gwarancji. Chiny są zbyt blisko Rosji a to mnie niepokoi . Wolność kosztuje, więc trzeba zapłacić by tę wolność mieć. Kończąc, ze zgiętym grzbietem pod batem zawsze będziesz miał pracę a nawet b. dużo.

R14
poniedziałek, 24 grudnia 2018, 18:50

Koń trojański .....to już było ale nadal działa.

andrzej
sobota, 22 grudnia 2018, 18:17

Nokia także pracuje nad 5G i w pracach tych wykorzystuje całkiem sporą liczbę naszych informatyków. Wybierajmy te firmy które dają pracę Polakom.

ed
sobota, 22 grudnia 2018, 15:05

Proszę poszukać urochomienie 5G w Holandii. Zobaczcie co się wtedy dzieje. Podobnie z antenami na Krowoderskich Zuchów w Krakowie.

Dan
sobota, 22 grudnia 2018, 12:16

Zarówno Huawei jak i ZTE zostały założone przez oficerów Chińskiego Wojska. Obie też te firmy zgodnie z chińskim prawem mają obowiązek współpracować z wywiadem. I to tyle w tym temacie.