CEO Huawei Polska: Chiński gigant chce wdrożyć 5G w Polsce

19 grudnia 2018, 13:43

O strategicznych planach Huawei w Polsce, inwestycjach w 5G, podejściu do cyberbezpieczeństwa oraz kontrowersjach związanych z blokowaniem Huawei mówią dla CyberDefence24.pl CEO Huawei Polska Tonny Bao oraz dyrektor ds. komunikacji na region Europy Środkowej i Północnej Austin Zhang Yan.

Polska uważana jest za jedno z 20 najważniejszych dla naszej firmy państw

Tonny Bao - CEO Huawei

Mechanizm bezpieczeństwa Huawei opiera się na następujących zasadach: nie zakładaj niczego, nie wierz nikomu, sprawdzaj wszystko

Austin Zhang Yan - dyrektor ds. komunikacji na region Europy Środkowej i Północnej

Strategia Huawei zakłada, że cyberbezpieczeństwo nigdy nie będzie mniej istotne od interesu biznesowego

Austin Zhang Yan - dyrektor ds. komunikacji na region Europy Środkowej i Północnej
KomentarzeLiczba komentarzy: 35
Wojciech
środa, 19 grudnia 2018, 23:14

Chcecie wpuścić konia trojańskiego do Polski, Europy i Nato wszyscy wiedzą że Huawei ma kontakty i podlega pod wywiad Chiński mieli by asa w rękawie na Nato blokada kluczowych i newralgicznych systemów informatycznych i ataki cybernetyczne trzeba być głupcem aby wpuszczać chińskie firmy technologiczne w kluczowe, priorytetowe programy odgrywające istotny wpływ na bezpieczeństwo narodowe jak i całego sojuszu Nato.

Wojciech
środa, 19 grudnia 2018, 23:10

Podobno promieniowanie technologi 5g jest bardzo rakotwórcze jest wiele opracowań tego naukowcy to blokują ale korporacje mają to gdzieś nie liczą się z ludźmi liczą tylko kasę i chcą to wdrożyć.

Marciniak
środa, 19 grudnia 2018, 22:28

huawei? to jakiś żart? nie ma innych dostawców, którzy nie budzą obaw w kwestiach bezpieczeństwa? sygnały od sojuszników już są. to tylko głupota czy już zdrada?

Darek
środa, 19 grudnia 2018, 17:27

Te telefonie 3g już są bardzo szkodliwe dla życia a co dopiero 5g

gosc
środa, 19 grudnia 2018, 16:39

W budynku Huawei mieści się siedziba chińskich wojskowych służb i dlatego H. ma zakaz inwestowania w 5G w Australii i USA. I dlatego trzeba zadać wam pytanie: w czyim interesie cała ta propaganda?

Tweets CyberDefence24