CEO Huawei Polska: Chiński gigant chce wdrożyć 5G w Polsce

19 grudnia 2018, 13:43

O strategicznych planach Huawei w Polsce, inwestycjach w 5G, podejściu do cyberbezpieczeństwa oraz kontrowersjach związanych z blokowaniem Huawei mówią dla CyberDefence24.pl CEO Huawei Polska Tonny Bao oraz dyrektor ds. komunikacji na region Europy Środkowej i Północnej Austin Zhang Yan.

Polska uważana jest za jedno z 20 najważniejszych dla naszej firmy państw

Tonny Bao - CEO Huawei

Mechanizm bezpieczeństwa Huawei opiera się na następujących zasadach: nie zakładaj niczego, nie wierz nikomu, sprawdzaj wszystko

Austin Zhang Yan - dyrektor ds. komunikacji na region Europy Środkowej i Północnej

Strategia Huawei zakłada, że cyberbezpieczeństwo nigdy nie będzie mniej istotne od interesu biznesowego

Austin Zhang Yan - dyrektor ds. komunikacji na region Europy Środkowej i Północnej
KomentarzeLiczba komentarzy: 35
dziękujemy chinskim firmom
czwartek, 20 grudnia 2018, 13:06

backdoor gratis dla każdego? :)

RealistA
czwartek, 20 grudnia 2018, 12:32

Podejmowałem temat szkodliwości 5G na forum w jednym z gliwickich portali i... odniosłem wrażenie, że Gliwiczan to raczej za bardzo nie obchodzi, zdarzali się i tacy, którzy wyśmiewali temat. Powiem krótko: to, że już 3G szkodzi to wszyscy wiemy. Jakie IQ trzeba mieć, żeby twierdzić, że 5G jest nieszkodliwe sami ocencie.. W 2015 r. ponad 230 naukowców w specjalnym liście do przedstawicieli ONZ ostrzegało przed szkodliwym promieniowaniem pola elektromagnetycznego. List do przedstawicieli KE wysłali także w 2017 r. europejscy naukowcy i lekarze z 36 państw w sprawie technologii 5G. Co do szczegółów wszystkie te listy są dostępne w internecie szukajcie, czytajcie, wiedza to podstawa. Wyrazy współczucia dla Gliwiczan, którzy stali się królikami doświadczalnymi.

bla
czwartek, 20 grudnia 2018, 11:06

I do tego szpiegowac, prosze spojrzec na USA, Japonie, Czechy

bender
czwartek, 20 grudnia 2018, 11:02

Nie, nie, nie. Szpiegują dla komunistów. Widzimy zagrożenie związane z rosyjskimi kolosami energetycznymi, a tymczasem powiązane z władzą chińskie spółki telekomunikacyjne są tak samo niebezpieczne. Niech za przestrogę posłuży numer, jaki wykręcili z siedzibą Unii Afrykańskiej w Addis Abebie.

chateaux
czwartek, 20 grudnia 2018, 01:16

Pytanie, co zabezpieczenia Huawei przepuszcza jako nie stanowiace zagrozenia, i czy mieszcza sie w tym rowniez dzialania chinskich rzadowych sluzb specjalnych.