„Wielkanocny cud”. Stream na TikToku uratował chłopca podczas wypadku

7 kwietnia 2021, 14:26
summer-holiday-1546761_1280
Fot. stgortol/Pixabay

Prowadzenie relacji na żywo na TikToku ze swoich poczynań uratowało 12-latka, który uległ wypadkowi na quadzie w Wirginii Zachodniej w Stanach Zjednoczonych. Oglądający stream 13-latek z New Hampshire (oddalonego o prawie 1300 km od miejsca zdarzenia) wezwał pomoc, gdy zobaczył, że autor nagrania został przygnieciony przez pojazd i woła o pomoc. 

Trent Jarrett relacjonował swoją jazdę na quadzie i kiedy pojazd przewrócił się i przygniótł chłopca do ziemi, stream nie ustał. 12-latek zaczął wykrzykiwać numer telefonu do swojej rodziny, licząc, że ktoś z oglądających ją powiadomi i uratuje go.

Caden Cotnoir, który był jednym z oglądających tę relację, zadzwonił na wskazany numer, dzięki czemu po 20 min na miejsce wypadku przybyła pomoc. Jarrett odniósł tylko niewielkie rany. Ojczym 12-latka określił sytuację jako „wielkanocny cud.

Tik Tok, aplikacja stworzona przez chińskie przedsiębiorstwo ByteDance we wrześniu 2016 r. polegająca na przesyłaniu krótkich materiałów wideo, od początku pandemii koronawirusa zyskuje na popularności. Według danych platformy analitycznej SensorTower w 2020 r. Tik Tok został pobrany ponad 2 mld razy z Google Play oraz Apple Store.

image

 

PAP - mini

CyberDefence24
CyberDefence24
KomentarzeLiczba komentarzy: 0
No results found.
Tweets CyberDefence24